Her MLM araba teşviki sunmaz ve çok azı Kyani kadar katkı sağlar. Toplantıda veya şirketin Vimeo kanalında Mercedes’ler, BMW’lar ve hatta Lamborghini’ler görmüşsünüzdür. Kyani distribütörü olmayı düşünüyor ya da rüyalarınızdaki arabayı kazanma yolunda çoktan ilerliyor olabilirsiniz; her halükarda gözlerinizi istediğiniz arabaya daha şimdiden diktiğinize hiç şüphe yok. Ancak dilediğiniz bayiliğe gitmeden önce rüyalarınızdaki araba programına katılmaya hak kazandığınızdan emin olun.

Backoffice’e giriş yaparak geçerli resmi kurallar ve düzenlemeleri istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Bu yazı, size programın nasıl işlediğine dair kabaca fikir verecektir. Araba programının detayları değişebileceği için en güncel bilgilerin Kyani kurumsal şirketinden edinilebileceğini unutmayın.

Genel Bakış

Araba programında 3 kademe vardır: Kademe 1, Kademe 2 ve Kademe 3. Her birinde ulaşmanız gereken belirli rakamlar vardır. Eğer bu rakamlara ulaşırsanız Kyani ön ödemeniz için büyük bir meblağ temin eder ve tam bir sene boyunca aylık ödemelerinizi karşılar. Birinci yılın ardından rakamlarınız tekrar değerlendirilecek ve kotaya ulaşmışsanız Kyani, performansınıza bağlı olarak, iki yıl daha ödemelerinizi yapacaktır.

Kyani’nin Rüyalarınızdaki Araba Teşvikine Hak Kazanmak İçin Ne Gerekir?

Seviye
Öncelikle en az Ruby düzeyinde olmalısınız. Ruby’nin üstündeki her seviye farklı bir ödeme sistemine sahiptir. Siz şirket içinde yükseldikçe Kyani Rüyalarınızdaki Araba ödemeleriniz de artar. Tam miktarlara sonra değineceğiz.

QV
Aylık kişisel QV’niz en az 100QV olmalıdır.

Araba Onayı
İşte burası eğlenceli kısım. İstediğiniz arabayı seçer ve onay için kurumsal ofise detaylarını gönderirsiniz. Arabanız onay aldıktan sonra hazırsınız. Satın alma ya da kiralama işleminiz için evraklar düzenlenir; Kyani ön ödemeyi ve belirtilen aylardaki ödemeleri karşılar.

Kyäni Dream Car Drivers – Vegas 2014 from Kyäni Video on Vimeo.

Birinci Yıl Boyunca Kyani’nin Yaptığı Ödemeler

Programa hak kazanıp arabanızı seçtikten sonra bunu resmiyete dökmek için gerekli evrakları Kyani’ye teslim edebilirsiniz. Alacağınız ilk ödeme, ön ödeme olacaktır. Sonrasında aylık araba ödemesi almaya başlarsınız. Programa bir kez hak kazandıktan sonra Rüyalarınızdaki Araba Programı hakkınızın sürmesi için kariyer gerekliliklerini karşılamaya devam etmeniz gerektiğini unutmayın. Peş peşe 5 ayın en az 3’ünde daha yüksek bir seviye elde ederseniz ödemeniz de artar.

Kyani’nin, Paid-As seviyenize bağlı olarak, rüyalarınızdaki araba için her ay yaptığı ödemelerin dökümü aşağıda belirtildiği şekildedir.

Ön Ödeme

 • Ruby Seviyesi: 4.000 TL
 • Diamond Seviyesi: 10.800 TL

İlk Üç Ay Yapılan Aylık Ödemeler

 • Ruby Seviyesi: 2.200 TL/Ay
 • Diamond Seviyesi: 3.200 TL/Ay

4+ Ay Yapılan Aylık Ödemeler

 • Ruby: 2.200 TL/Ay
 • Emerald: 2.700 TL/Ay
 • Diamond: 3.200 TL/Ay
 • Blue Diamond: 4.500 TL/Ay
 • Green Diamond: 6000 TL/Ay
 • Purple Diamond: 8000 TL/Ay
 • Red Diamond: 10.000 TL/Ay
 • Double Red Diamond: 15.000 TL/Ay
 • Black Diamond: 20.000 TL/Ay

Rüyalarınızdaki Araba Programı hakkında başka herhangi bir sorunuz olursa Backoffice sistemine giriş yapın ve programda hangi aşamada olduğunuzu veya hak kazanmanıza ne kadar kaldığını kolayca öğrenin. Ayrıca bu şekilde program hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.